Seznamy dětí - Školní rok 2019/20

    Školní rok 2019/20

Třídní učitelky:       TŘÍDA PLAVÁČCI

Bc. Pavlína Ostrovská

Lenka Poláková, DiS.

Věra Králová

 

Malí Plaváčci:

 

Achilova

 

Bedák

 

Collings

 

Dunaj

 

Gersdorfová

 

Herczeg

 

Jindra

 

Kadlecová

 

Kocourek

 

Kubásek

 

Melichar

 

Müllerová

 

Papoušková

 

Seidenglanzová

 

Synáč

 

Suschanek

 

Španělová

 

Štěpánová

 

Václavíková

 

Václavíková

 

Vašica

 

Urban

 

Urbanová

 

Nikolas

 

Žukevyč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Školní rok 2019/20

Třídní učitelky:       TŘÍDA HOROLEZCI

Hana Batelková

Jana Šťáhlavská

 

Asistentky pedagoga:

Radka Bečvářová

Monika Jindřichová

 

Malí Horolezci:

 

Bozděch

Bruner

Caltová

Hamadbachir L.

Hamadbachir

Havrina

Hedvíková

Chikhrak

Kozel

Kučerová

Lehár

Maťašovská

Matsola

Melichar

Novák

Ouali

Purchart

Purchartová

Stroner

Štych

Urbanová

Váně

 

    Školní rok 2019/20

Třídní učitelky:       TŘÍDA SKOKÁNCI

Fabiánová Lenka

Leichtová Ina

 

Malí Skokánci:

Bubeníček

Bubeníčková

Eisenvortová

Gonchar

Grachová

Hollá

Hořejší

Chladová

Kupková

Lehár

Leichtová

Martincová

Nejedlá

Nguyen

Noha

Parlásek

Pavlík

Prantnerová

Semrád

Sobotka

Stará

Špánek

Tille

Vallišová

Žíla

 

 

 

    Školní rok 2019/20

Třídní učitelky:       TŘÍDA CYKLISTI

Brabcová Hana

Bc. Štěpánková Ivana

 

Asistentka pedagoga:

Zelenková Alexandra

 

Malí cyklisti:

Brodská J.

Brodská L.

Čáp

Fabián

Filípek

Hamouzová

Hejhalová

Holata

Jančušová

Kalistová

Karlík

Klimtová

Kostohryz

Ngoc Bao Bui

Petr

Procházka

Pustovojt

Rousová

Slezák

Stehlík

Svobodová

Šnajdr

Štěpánková

Tabulková

Valešová

 

Školní rok 2019/20

Třídní učitelky:       TŘÍDA RYCHLONOŽKY

Bc.Eva Dvořáková

Renata Koldová

 

Malé Rychlonožky:

Biscu D.

Cvilink

Gálová

Hristov

Jiráková

Jusko

Kanta J.

Kanta M.

Krebešová

Křížová

Macha

Machová

Naeem

Nágr

Nový

Procházková

Psohlavcová

Rendl A.

Rendl J.

Sazama

Štulc

Trhlíková

Vaidiš

Votápek

Vursta

 

 

 

    Školní rok 2019/20

Třídní učitelka:             TŘÍDA VODÁČCI

Šorejsová Věra

 

Asistenty pedagoga:

Pavelcová Zdeňka

Končelíková Jiřina

 

Malí Vodáčci:

Biscu

Holub

Honalová

Kaprálik

Kosík

Rendeková

Stádník

Světlíková

Varga

Waas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
27. mateřská škola Plzeň, Dvořákova 4